piątek, 14 czerwca 2013

Okna

Na budowę zajechał dziś ciekawy pojazd ;)


Chyba opróżniali niebieską budkę


Dotarł tez do nas kolega od okien. Zdecydowaliśmy się na okna MS, potrójne szyby, PCV drewnopodobny. Szczegółowo pewno będzie jeszcze czas o nich napisać. Pan od okien przyjechał do nas na miejsce z Kołobrzegu, co już jest pewnym plusem bo oszczędził trochę naszego czasu. Na budowie pokręcił się z laserem, pomierzył to tu to tam...


...i oczywiście, jak to między fachowcami okazało się, że ma nieco inną koncepcję niż nasi budowlańcy. Przywykłem już do tego, że każdy ma inne spojrzenia na temat i wszystkie spojrzenia właściwie są na swój sposób słuszne ;)


Po burzliwej dyskusji jest nadzieja, że jednak wszystkie strony się dogadają i okna tak czy inaczej będą wstawione fachowo ;) Link do strony firmy Pana Szwedko podaję, choć póki co ani nie polecam, ani nie nie odradzam, bo na to jest dużo za wcześnie. Na razie mały plusik za przyjazd do klienta ;) - http://www.okna-szwedko.pl/ Do okien jeszcze wrócimy bo czekam na wycenę dodatkowych kosztów za szprosy. Skoro domek ma być sielski i wiejski, okna muszą być podzielone szprosami, nie ma tu miejsca na kompromisy. Ale okazało się że szprosy mogą być między szybami, albo na zewnątrz, dostaniemy ceny to będziemy decydować. Na szczęście budowlańcy nie czekają na nasze przemyślenia tylko budują ! ;)


Byłby z tego niezły namiot po nakryciu kocem, ale po nakryciu dachówką będzie dom i raczej do tej koncepcji się przychylamy.


Chyba rozstawię stół do pingla i obdzwonię kolegów. Może ktoś się zlituje i wpadnie dać się ograć ;) Pa pa...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz