sobota, 13 kwietnia 2013

ProjektDziś przybliżę za pomocą kilku grafik co budujemy i jak teoretycznie ma to wyglądać po wybudowaniu. Projekt nazywa się „Dom przy Modrzewiowej 2” Zdjęcia i grafiki zaczerpnięte ze strony www.galeriadomow.pl

 


pow. użytkowa: 133,40 m²
+ Garaż: 18,30 m²
+ Kotłownia + pralnia: 6,00 m²
pow. całkowita: 231,20 m²
pow. zabudowy: 119,20 m²
kubatura: 635,00 m³
poziom kalenicy: 7,60 m
poziom okapu: 3,30 m
dach: kąt nachylenia 38°
pow. dachu: 228,00 m²

 

 


 Na ile uda nam się zbudować coś podobnego? Pewno okaże się na następnych stronach blogu. Świetny pomysł z tym blogiem, bo za ileś tam lat to fajna sprawa cofnąć się w czasie i przypomnieć sobie jak to było. Polecam wszystkim tworzenie blogów przede wszystkim  dla samych siebie.

2 komentarze:

 1. W pełni zgadzam się z ostatnim akapitem.

  Trafiłem tu przez kompletny przypadek, ale tak mnie ten blog (a właściwie fotoblog) zainteresował, że nie zważając na godzinę, a jest już po północy, siedzę i czytam, właśnie zakończyłem rok 2013.

  Czytając ten swoisty internetowy dziennik budowy zauważyłem kilka podobieństw, które w pewien sposób nas łączą: jesteśmy prawie rówieśnikami, prowadzenie bloga rozpoczęliśmy mniej więcej w tym samym czasie, budowa domu stała się olbrzymią pasją i wielką namiętnością, zaraz po naszych żonach oczywiście!!!! Poza tym mamy wysokie kościoły, choć mój jest ociupinę wyższy (o całe 5 m :), ale ten Wasz jest też niczego sobie, byłem, widziałem (przy okazji wakacji w Mżeżynie).

  Pozdrowienia dla żony Ani i zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://naszfamiliaris.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń