czwartek, 22 maja 2014

Schody wewnętrzne

Zrobienie schodów wewnętrznych (po kiepskich doświadczeniach z firmą JAŚ, która nie dotrzymuje żadnych terminów) zleciliśmy firmie Pana Szymańskiego z Trzebiatowa. Stwierdził, ze schody będą gotowe za trzy tygodnie i były ;) Wpadli sprawna ekipą do montażu, który trwał cztery dni od rana do wieczora. Napracowali się chłopaki, ale efekt mnie w pełni zadowala. Polecam Pana Szymańskiego, jest słowny i zdecydowanie zna się na swoim fachu. Myślę że zdecydujemy się na niego również w sprawie mebli do salonu. Nic nie wie o tej laurce jaka mu tu wystawiłem, ale skoro jestem zadowolony z jakości jego pracy to dlaczego nie pochwalić. Zrobię nawet więcej wstawię link do jego strony www i z czystym sumieniem polecam http://domy-drewniane-trzebiatow.info-net.com.pl/
 

Nazwozili pół tartaku i zaczęło się czterodniowe rżnięcie.

Efekt końcowy bardzo mi się podoba. Teraz z kolegą Marcinem elektrykiem powalczymy z podświetleniem tych schodów, ciekawe jak to wyjdzie. Ale poza oświetleniem, schody można uznać za otwarte.


...to co żonka... zapraszam na pięterko...

 

2 komentarze:

  1. Naprawdę pięknę schody! Jakie to drewno, dąb? pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Drewno Jesion. Dąb ma słabe usłojenie, natomiast Jesion tez jest twardy i szlachetny i w dodatku ma śliczne słoje. Jesion to moje ulubione drewno, meble w salonie tez zrobiliśmy z Jesionu.

      Usuń