niedziela, 9 listopada 2014

Zdjęcia zdjęć i meble

Rozpędziłem się w swoim pokoju ze zdjęciami. Strasznie mi się to spodobało. Kupiłem sporo ramek, nożyczki w ruch i mamy na ścianie historie wycieczek ;)
Zrobiło się u mnie dużo przytulniej. Przytulności dodaje też ciepło w mieszkaniu. Musieliśmy rozpocząć sezon grzewczy uruchamiając piec.


W kotłowni jest tak gorąco, że nie zamykamy drzwi od garażu. W całym garażu mamy teraz temperaturę 24-25 stopni ;) Cieplej niż w mieszkaniu ;)Przy okazji polecam stojak na rowery. Nie duża inwestycja a rowery nie stoją już byle gdzie i byle jak.


Do sypialni, którą mamy urządzoną na biało...


...udało się kupić białe radio Internetowe. Niestety analogowe ciągle szumiało. Ustawienie drutu, który był anteną w takiej pozycji, żeby było ok, graniczyło z cudem. Takie szumienie jest strasznie wkurzające, zwłaszcza przed zaśnięciem. Radio Internetowe gra czyściutko i w końcu można zasnąć słuchając go z przyjemnością. Polecam wszystkim rozwiązanie z radiem Internetowym.


Do salonu dojechał drugi fotel. Teraz pijemy kawę przed kominkiem z żona jak dwoje emerytów, każdy na swoim fotelu.Salon się nam trochę zagracił, ale przecież chodzi tu o wykorzystanie przestrzeni a nie samą pustą przestrzeń. Funkcjonalność całości jest w dziesiątkę. Strefa telewizyjna, kominkowa i jadalnia.

Do salony wciśniemy jeszcze kilka mebli, które się robią w stolarni Kopma, po sąsiedzku, dwieście metrów od naszego domu.


Z racji bliskości, podglądamy postępy od czasu do czasu. Właściciel stara się nas zadowolić w każdym calu.


Największy problem mamy w doborze koloru. Na razie jeszcze daleko do decyzji, a meble prawie gotowe.
Teść oficjalnie ogłosił okres zimowy zakręcając wodę na ogrodzie.


Byle do wiosny...
 

1 komentarz:

  1. Piekny Domek!!!
    Gdzie kupowaliście fotele do strefy kominkowej? Bardzo fajne!

    OdpowiedzUsuń