wtorek, 27 stycznia 2015

Mój pokoik

Zostało nieco materiału z zasłonek w górnej łazience, więc w dolnej tez postanowiliśmy coś powiesić na oknie. Było tak:


Jest tak:


Znajdź dziesięć szczegółów różniących obrazki ;) Żartuję, kiedyś się bawiłem w takie gazetowe zabawy, kto tego nie robił?... Zapraszam dziś do mojego osobistego pokoiku nad garażem.


Przed budową nie sądziłem, że tyle czasu będę tu spędzał. Każdy powinien mieć w domu taki swój mały azyl.


Nadal słucham płyt winylowych i zbieram je. Spodobało mi się to bardzo.

 
 Odkrywam od nowa zespoły, których kiedyś słuchałem. Ekstra zabawa, polecam każdemu takie hobby. Moja kolekcja płyt mimo niewielkiego czasu rozrasta się dynamicznie ;)


Sam grać nie umiem, ale brzdąkam codziennie na klawiszach i gitarze, brzdąkam to nie przejęzyczenie, to jak najbardziej właściwe określenie mojej twórczości. Nie umiem ale lubię, odpoczywam przy tym.


Mam tez rower do trzymania formy...


...który słuzy jednak nie do ćwiczeń tylko jako wieszak na kibicowski szalik. Kibicuje teraz oczywiście piłkarzom ręcznym. A oto dowód:


Z ćwiczeń fizycznych w moim pokoiku najbardziej lubię leżenie na kanapce i słuchanie winyli ;)


To moje wariactwo z winylami relacjonuje cały czas na innym blogu www.winyland.pl Nie wiem po co to robię, ale sprawia mi to przyjemność. To tyle na dziś. Nie dzieje się wiele bo zima za oknem. Do wiosny życie toczy się leniwie i niewiele jest zmian. Włączę chyba kolejną płytę i odpłynę. Pa.


3 komentarze:

  1. Pokaż vinyle! Ja od niedawnna zbieram dopiero, ale gramofonu się jeszcze nie dorobiłam niestety i bardzo zazdroszczę :c

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wszystkie moje winyle znajdziesz na www.winyland.pl kolekcja rośnie ;)

      Usuń