piątek, 5 lipca 2013

Trąba powietrzna

Jak tak się przypatruję zdjęciom, to nasz dom jak nic wygląda tak, jakby przeszło przez niego jakieś bombardowanie, albo trąba powietrzna. Bardzo podobnie wyglądają w telewizji domy po jakiejś klęsce żywiołowej ;)Mam do odsprzedania klocki dla dzieci...


...to prawda, że klocki nie są drewniane tylko z cegły. Ale dzisiejszym dzieciom mogą naprawdę przydać się do zabawy. Doskonale nadają się na przykład do rzucania w staruszki. Chyba za karę za takie żarty, mój pokój nad garażem systematycznie robi się coraz mniejszy :(


Ciekawostka. Rysunek schodów przebija się przez ścianę.


Zagadka. Co jest w wiadrze? Naprawdę nie wiem do czego to służy. Jakieś ozdoby dla budowlańców z inną orientacją seksualną? Najbardziej przypomina mi to klipsy, które można przyczepić sobie do ucha. Zresztą w dzisiejszych czasach diabli wiedzą do czego sobie ludzie przyczepiają różne rzeczy.


Kominy dwa wykończone całkowicie, trzeci tuż przed metą.


 Jest już położona fuga. Dlaczego czarna a nie biała? A czy ktoś pyta dlaczego ludzie mają jeden nos? Tak już jest i z tym się nie dyskutuje.


A na dachu UWAGA!!! Pokazały się pierwsze dachówki ;) Jupi!!! jak by wrzasnął mój brat ;)Pożegnam się fotką z okna. Identycznych jest już na tym blogu zapewne kilkadziesiąt ;) Ale te widoki tak mi się podobają, że jeszcze z kilkaset takich tu zapewne wstawię ;)

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz